Trenerzy Personalni

Klaudia Ostrowska- właścicielka klubu Guarana

"Po 7 latach w świecie fitness stwierdziłam, że chcę podążać w kierunku treningu funkcjonalnego, sportu i fizjoterapii. Swoją wiedzę rozwijam poprzez regularne szkolenia pod okiem najlepszych szkoleniowców w Polsce i na świecie, m.in.u guru treningu funkcjonalnego z Niemiec, Thomasa Korompai- u którego jako jedna z nielicznych w Polsce ukończyłam prestiżowe szkolenie R1 Sports Club Academy Moduł I i II,  Izy Stasikowskiej, mistrzyni form body&mind, dzięki której stałam się elitarnym instruktorem bodyART ( w Suwałkach jestem jedynym instruktorem tej formy) oraz Jakuba Mauricza, u którego poszerzam swoja wiedzę z dietetyki i treningu personalnego.

W 2013 roku współpracowałam z drużyną siatkarzy Ślepsk Suwałki. Prowadziłam drużynie trening Spinning, przygotowujący do sezonu startowego na jesień 2013.

W 2014 roku rozpoczęłam swoją przygodę z triathlonem na dystansie 1/8 IronMan. W czerwcu w Beko Ełk Triathlon zajęłam 3 miejsce w swojej kategorii. W lipcu w Nieporęcie w imprezie Volvo Triathlon Series zajęłam 4 miejsce w swojej kategorii. Trenuję również kolarstwo górskie w Klubie Rowerowym MTB Suwałki, z którym startuje w cyklu zawodów MTB "Maratony Kresowe". Odnosimy tam sukcesy grupowe i indywidualne.

W 2014-2015 przygotowywałam zawodników MTB Suwałki do sezonu startowego 2015.

W 2015 roku całe swoje przygotowanie skierowałam na starty mtb w Maratonach Kresowych.

 

Moje motto:

"Trening personalny jest jak ubranie szyte na miarę".

Najpierw określam cel, sprawdzam możliwości Twojego ciała ( czyli Twoje mocne i słabe strony) i dopiero tworzę szczegółowy plan działania.

Zapraszam do współpracy :)Kontakt
Guarana Fitness
Klaudia Ostrowska
ul. Dmowskiego 2
16-400 Suwałki
Godziny otwarcia
Pon., Śr., Pt. - 16:30 - 22:00
Wt., Cz. - 15:30 - 22:00
Telefon / e-mail
tel.:
kom.: 501 674 545
e-mail: kontakt@guaranafitness.pl

Masz pytania? Napisz do nas :-)